site haritası . ana sayfa
English
 
Radyatörler
Kondenser
Intercooler
Soğutma Modülleri
Fan Davlumbaz Grubu
Klima Sistemleri
Isıtma Sistemleri
Endüstriyel Ürünler
Yağ Soğutucular
 
Online Katalog
Ana Sayfa
 

KALE'nin endüstriyel ürün grubu geniş bir ısı transfer ürün yelpazesinden oluşmaktadır; motor soğutma radyatörleri, intercooler ve yağ soğutucuları. Endüstriyel uygulama şekline ve sahasına göre, uygun kombinasyonda parçalar ve üretim teknolojisi seçilerek üretim yapılmaktadır.

Jeneratör Motor Soğutma Modülleri:
Jeneratör tipi motor soğutma modülleri genel olarak soğutma radyatörü, intercooler, yağ soğutucu, metal kafes, fan koruyucu / taş koruyucu ve gerekli hortum ve bağlantılarından oluşmaktadır. KALE, 25 kVA'dan 2000 kVA'ya kadar jenaratör motor soğutma modüllerini üreterek Jeneratör motor üreticilerine soğutma modülü tedarik etmektedir.

İsteğe bağlı olarak, jeneratör soğutma modülleri kayış kasnaklı veya elektrik motorlu pervane düzeneği ile üretilmektedir. Bu soğutma modülleri bulundukları çalışma ortam koşullarına bağlı olarak tasarlanmakta olup, zorlu iklim şartları için özel tasarım uygulanmaları yapılmaktadır.

KALE tarafından son zamanlarda geliştirilmiş 200 kVA ve 250 kVA güç gruplarında yer alan jeneratörler için alüminyum brazing teknolojisi ile üretilen soğutma modülleri aşağıda gösterilmiştir. Bu tip soğutma modülleri genel olarak motor soğutma radyatörü, intercooler, su genleşme tankı, metal kafes ve fan koruyucusundan oluşmaktadır.

Bu tip soğutma modülleri jeneratörlerin kullanım sahasına göre; sabit, deniz tipi veya taşınabilir niteliklerde özel olarak tasarlanıp üretilmektedir.
İş Makinaları & Endüstriyel Ekipman Radyatörleri:
KALE' nin iş makinaları ve endüstriyel ekipmanlar için ürettiği radyatörler bakır ve çelik finli radyatör peteklerinden oluşmaktadır. Çalışma ortamına bağlı olarak radyatör tasarım ve malzemeleri öncelikle tespit edilir, ürün mühendisliği tarafından onaylanır ve sonra imalat aşamasına geçilir. Bu ağır hizmet tipi radyatörler zorlu koşullar altında çalışacak şekilde tasarlanmış olup, yapısal mukavemet ve yüksek performans sağlayacak özelliklere sahiptirler.

 
Copyright 2007 © Kale Oto Radyatör Created by Hiperaktif
Gizlilik ve Telif Hakları