site haritası . ana sayfa
English
 
OEM&OES Pazarı
İhracat
Yedek Parça
Yetkili Satıcılar Bayiler
Referanslar
 
Online Katalog
Ana Sayfa
 

KALE’ nin Satış ve Pazarlama Müdürlüğü müşteri odaklı ve yıllık bazda belirlenmiş olan iş gelişim stratejileri doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir.

KALE‘ nin Satış ve Pazarlama faaliyetleri yurt içi ve yurt dışı OEM, OES ve Yenileme Pazarı olarak yapılanmıştır. Yurt içi Satış & Pazarlama ekibi, yerel pazardaki müşterilerin talep, istek ve beklentilerini dikkate alarak pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Bu kapsamda müşteri memnuniyeti anketi yapar, müşteri beklentilerini belirler ve gerekli durumlarda müşteri toplantı ve ziyaretlerini düzenler. Yurt dışı Satış & Pazarlama ekibi de aynı şekilde faaliyetlerini yurt dışı pazarlarda yürüterek ihracat satışlarını geliştirmek amacıyla çalışır. Satış & Pazarlama Müdürlüğü, yurt içi ve yurt dışında yerleşik müşterilerin bulundukları pazara ve sahip oldukları iş potansiyeline göre gruplandırarak aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık periyotlarda izleyerek öngörülmüş olan satış ve pazarlama hedefleri doğrultusunda rapor eder ve gerekli düzenlemelerini yapar.

Satış ve Pazarlama Müdürlüğü, yurt içi ve yurt dışı yıllık satış hedeflerini yakalamak amacıyla yapılan faaliyetlerin şirket hedefleriyle uyumluluğunu kontrol eder, planlar ve gelişen pazar yapısına göre durumu raporlar. Müşterilerle aynı ortak dili paylaşmaya özen gösterir ve onların beklentilerini tam karşılamak için gerekli çalışmaları yapar.

Müşteri talep ve isteklerini yerine getirmek için firma içinde diğer departmanlarla gerekli iletişimi, koordinasyonu kurar ve müşteri odaklı çalışmaların yapılmasını sağlar. Firma içerisinde müşteri temsilcisi gibi çalışarak, onlar adına iş süreçlerini takip eder ve böylece, firma ile müşteriler arasında iyi bir işbirliğinin yürütülmesini sağlar.
 
Copyright 2007 © Kale Oto Radyatör Created by Hiperaktif
Gizlilik ve Telif Hakları