site haritası . ana sayfa
English
 
Hakkımızda
Yönetim Kurulu
Yönetimin Mesajı
Politikalar
Kale Tedarik Portalı
Grup Şirketleri
Haberler
 
Online Katalog
Ana Sayfa
 

Kale Oto Radyatör San. ve Tic. A.Ş., Otomotiv Sanayimizin 2015-2016 yılları içerisinde başlatmış olduğu kapasite artırımına yönelik yatırımları ve yeni araç projelerine paralel olarak mevcut üretim hatlarına yaptığı yeni yatırım ve otomasyon faaliyetleriyle üretim kapasitesini arttırmıştır.

 

Firmamız, Ar-Ge ve inovasyon faaliyetleri sonucunda elde etmiş olduğu Yeni Üretim Teknolojilerini kullanarak daha rekabetçi olmayı yurt içi ve yurt dışı yeni projelerin alınmasında göstermiştir.

 

Dünyada ve ülkemizde rekabetin en yoğun yaşandığı Otomotiv Tedarik Sanayinde Ar-Ge ve inovasyon faaliyetlerini zamanında ve başarılı bir seviyede yürütememiş kuruluşların rekabetçi ve uzun dönemde sektörde kalıcı olmaları mümkün değildir.

 

Firmamız, 2017 yılında da Otomotiv Sanayimizin ve Yurt Dışı Araç Üreticisi Müşterilerimizin ürün taleplerini zamanında ve noksansız olarak üretmenin gayret ve çabasını gösterecektir. Geçmiş yıllarda başlatmış olduğumuz Savunma Sanayi, Endüstriyel Ürünler, Komple Klima Sistemleri ve Otomotiv Dışı proje üretim faaliyetlerini daha da arttırmayı hedeflemiştir. Ar-Ge bölümü içerisinde kurmuş olduğumuz Elektrikli ve Hibrit araç teknolojilerine yönelik “Teknik Ekibimizin” faaliyetleri de başarılı bir seviyede devam etmektedir.

 

Yurt içi ve yurt dışı bayi teşkilatımızın daha da güçlendirilmesi ve ürün referans miktarını arttırmak için kurmuş olduğumuz yeni depo ve yedek parça pazarlama bölümümüzün, hizmet kalitemiz doğrultusunda, bayilerimizin ürün taleplerini zamanında ve noksansız olarak karşılayacağını umuyor; Hissedarlarımıza, yurt içi ve yurt dışı Müşterilerimize, Bayilerimize ve Çalışanlarımıza yeni yılın sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini diliyorum.

 

Saygılarımla,

Celal KAYA
Yönetim Kurulu Üyesi / İcra Kurulu Başkanı

 
Copyright 2007 © Kale Oto Radyatör Created by Hiperaktif
Gizlilik ve Telif Hakları